Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Зміни в русі маршруту №4: Ремонтні роботи вплинуть на маршрут автобуса

Транспорт Кривого рогу

5
(1)

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з бетонування тераси на станції швидкісного трамваю «Зарічна», міський автобус №4 буде курсувати за зміненою схемою руху протягом періоду з 4 по 14 грудня. Інформацію про зміни у маршруті повідомили представники адміністрації КП «Міський тролейбус».

Згідно з отриманою інформацією, протягом зазначеного періоду автобус №4 буде вносити зміни в напрямку свого руху. Зокрема:

  1. В напрямку до вулиці Десантної автобус буде слідувати по вулиці Кресівська, обійшовши станцію швидкісного трамваю «Зарічна» без заїзду до станції СШТ «Зарічна».
  2. В напрямку до РЗФ №1 автобус буде рухатися по вулиці Електрозаводська з заїздом на станцію СШТ «Електрозаводська», а далі по вулиці Кресівська.

Проведення ремонтних робіт передбачено з 09:00 до 12:00 години щоденно. Адміністрація КП «Міський тролейбус» закликає пасажирів та водіїв бути уважними та враховувати ці зміни у плануванні своїх поїздок.

Зміни у маршруті пов’язані із стратегічними заходами з підтримки та розвитку громадського транспорту у місті. Адміністрація вибачається за тимчасові незручності та дякує громадянам за розуміння та співпрацю у цьому періоді.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів