Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Житлове будівництво на Дніпропетровщині у січні-червні 2023 року показало імпресивний зріст

Новини Дніпропетровщини

5
(1)

У перше півріччя 2023 року на території Дніпропетровської області спостерігається надзвичайно активний розвиток житлового будівництва, який призвів до вражаючих результатів. За даними Державної служби статистики (Держстат), в січні–червні 2023 року було прийнято в експлуатацію нові житлові будинки загальною площею 118,8 тисяч квадратних метрів. Це на 1,8 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. Повідомляють данні у “Дніпростаті”. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Основна частина цього житла (84,6% або 100,5 тисяч квадратних метрів) зведена у міських місцевостях, в той час як у сільських поселеннях збудовано 15,4% (або 18,3 тисяч квадратних метрів). Цей ріст спостерігається і в містах, і в селах, з обсягами прийнятого в експлуатацію житла зросли відповідно на 1,8 раза та 1,7 раза порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

За підсумками січня–червня 2023 року було введено в експлуатацію 1522 квартири, із них 1390 квартир у міських місцевостях та 132 квартири у сільських поселеннях. Середній розмір квартири склав 78,1 квадратних метра загальної площі, і це свідчить про значний різницю в розмірах житла в місті (72,3 квадратних метра) і селі (138,6 квадратних метра).

Серед адміністративних районів Дніпропетровської області найбільший обсяг нового житла був прийнятий в експлуатацію у Дніпровському районі, де це становило 85,1% або 101,1 тисячу квадратних метрів.

Загалом, такий імпульс у будівництві житла свідчить про позитивні тенденції у розвитку області і підкреслює зростаючий інтерес до житла в цьому регіоні. Разом із зростанням обсягів будівництва житла може наступати і поліпшення життя мешканців області.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!