Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Жителям села зелена Балка Широківської громади розповіли про земельну реформу і надали безоплатну правову допомогу

Новини Широківської громади

5
(2)

Мешканцям села Зелена Балка Широківської громади Криворізького району – про безоплатну правову допомогу і земельну реформу 10.06.2021 працівник Широківського бюро правової допомоги Олена Береза у рамках виконання “Програми прискорення приватних інвестицій у сільське господарство”, провела зустріч з мешканцями села Зелена Балка.

У ході заходу присутнім було роз’яснено такі теми, як: ✓Оренда землі – договірні відносини. ✓ Незабаром ринок землі відкривається, що треба знати? ✓Доступ до безоплатної правової допомоги мешканців сіл, зокрема землевласників та землекористувачів.

Жителям села зелена Балка Широківської громади розповіли про земельну реформу і надали безоплатну правову допомогуПід час проведення заходів 6 громадян отримали правові консультації.

Також нагадуємо, що усі без виключення громадяни можуть отримати безкоштовно юридичну консультацію та правову допомогу в робочі дні: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 годину, п’ятниця з 8.00 до 15.45 годину, за адресою: м.Кривий Ріг (жилмас. Інгулець), просп. Перемоги, 33а, тел. 0975316581 (прийом громадян ведеться за попереднім записом).

Жителям села зелена Балка Широківської громади розповіли про земельну реформу і надали безоплатну правову допомогуТакож інформуємо, що Широківське бюро правової допомоги здійснює виїзні прийоми, з метою надання правової допомоги громадянам, консультування надається з усіх правових питань: у смт ШИРОКЕ – кожного вівторка з 9.00 до 12.00 в приміщені Широківська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості, адреса: вул.Соборна, 106-а;

– кожен третій вівторок з 13.00 до 15.00 приміщенні Широківського центру адміністративних послуг, адреса: вул.Соборна, буд. 107

У с. Карпівка – кожен третій понеділок з 9.00 до 12.00 в приміщені Карпівської сільської ради, адреса: вул. Центральна, буд. 97-А Якщо ви потребуєте правової допомоги, ви можете її отримати, не виходячи з дому дистанційно: за телефоном: 097-531-65-81 або звернувшись на електронну пошту: shyrokivske@legalaid.dp.ua.

Функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні. Ще більше консультацій шукайте на інформаційному ресурсі WikiLegalAid, який можна знайти за посиланням wiki.legalaid.gov.ua.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів