Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Журналісти опублікували повне відео інциденту вбивства при затриманню поліцією водія у Дніпрі

Кримінал Дніпро

5
(2)

Сьогодні журналісти програми “Схеми” опублікували розширене відео з нагрудних камер поліцейських, що реєстрували інцидент у місті Дніпро. Відео зафіксувало деталі моменту зупинки автомобіля Jaguar, який в подальшому призвів до конфлікту та використання поліцейськими зброї.

За даними джерел у Міністерстві внутрішніх справ, жінка, яка керувала автомобілем Jaguar на час його зупинки поліцейськими, може бути оголошена підозрюваною. Правоохоронці розглядають підозру за статтею Кримінального кодексу, яка стосується посягання на життя працівника правоохоронного органу.

Ця стаття передбачає серйозне покарання – від 8 до 15 років позбавлення волі або навіть довічне ув’язнення. Процес розслідування вже у розпалі, адже події на відео викликали обурення та схвальні реакції з боку громадськості.

Спеціалісти також повідомили про результати експертизи крові водія Jaguar, які вказують на його сп’яніння. Рівень алкоголю у крові перевищував 2,4 проміле, що підтверджує факт порушення Правил дорожнього руху.

Відео має загальну тривалість 8 хвилин і 30 секунд, що розкриває події більш докладно порівняно з коротким відео, оприлюдненим раніше патрульною поліцією. На відео видно, як водій спілкується з правоохоронцями, і відомо, що він давав вказівки своїй дружині.

Розслідування подій продовжується, і спільна робота правоохоронних органів та журналістів важлива для встановлення всіх обставин цього інциденту.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!