Жіночий Кривбас переміг Львівські Карпати 4:0 (ФОТО, ВІДЕО)

Жіночий футбол

5
(1)

7-го серпня у Кривому Розі відбувся другий тур у Вищій лізі чемпіонату України з футболу серед жінок де Кривбас приймав Львівські Карпати й переміг гостей з рахунком 4:0.Перша перемога жіночої команди Кривого Рогу ознаменувалась феєрією голів у ворота суперника. Історична перша перемога жіночого Кривбасу.

Гра повністю проходила під диктовку господарів поля. Вже на 10 хвилині першого тайму рахунок розмочила Інна Глущенко яка реалізувала пенальті, який вона ж й здобула у боротьбі з голкіпером Львівських Карпат.

Другий гол реалізували футболістки Кривбасу вже на 17 хвилині гри. Новачок команди легіонерка Габі увірвалась у штрафний майданчик львів’янок й ударом під поперечку збільшила рахунок у грі 2:0.

Наприкінці другого тайму дублем відзначилась Інна Глущенко, яка скористалась помилкою захисників Карпат і довела рахунок до розгромного 3:0.

Останній гол у ворота Карпат забила наша нападниця Інна Глущенко. Прорвавшись у штрафну зону Інна влучно прострілила у ворота Львів’янок і оформила хет-трик на 58-й хвилині другого тайму. 4:0 остаточний результат у грі Кривбас Кривий Ріг – Карпати Львів.