Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі зґвалтування дорослої жінки могли скоїти неповнолітні роми, які ще все знімали на відео

Кримінальний Кривий Ріг

4.5
(24)

Затримані поліцією Кривого Рогу малолітні злочинці виявились особами ромської національності (циганами), які зґвалтували жінку і знімали це на відео телефону.Першоджерело телеграм канал. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Стало відомо з різних джерел, що зґвалтована 49-ти річна жінка працювала прибиральницею в бані. Про її зникнення повідомили поліцію адміністрація розважального закладу. Пізніше потерпілу виявили без свідомості й зі слідами насилля в Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Медики доставили оперативно жінку до лікарні у важкому стані. Про побиття і зґвалтування дорослої жінки неповнолітніми раніше повідомляв наш сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

У Кривому Розі зґвалтування дорослої жінки могли скоїти неповнолітні роми, які ще все знімали на відео

Поліція затримала за лічені години гвалтівників, ними виявились неповнолітні 2006-го року народження особи ромської національності (цигани).Також у журналістів з’явилась інформація, що затримані можуть бути причетними до торгівлі наркотиками. Крім цього з’явилась інформація, що свої звірства зґвалтування і побиття бідолашної виродки могли знімати на мобільний телефон. Наразі не відомо, чи будуть захищати у суді звинувачених “правозахисники нацменшин”. Наразі підлітки знаходяться під вартою.

Схоже на те, що конфлікт у поліції не будуть розглядати, як знущання на фоні расової чи національної ненависті, а переведуть це в площину побутового конфлікту. Такі злочини представники ромів вчиняють стосовно українців не вперше і такі злочини стають систематичними.

Редакція сайту новин Кривий Ріг ПОСТ звертається до правоохоронців з прохання розслідувати чесно цей резонансний злочин за участю представників нацменшин. Різні органи просимо перевіряти неблагонадійних нацменів і у випадку виявлення злочинної діяльності діяти у рамках законодавства України.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів