Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Зеленодольська та Широківські громади в списку постраждалих в наслідок війни — як оформити виплати та компенсації

Новини Криворізького району

5
(1)

28-го квітня Дніпропетровська обласна рада повідомила про те, що у Криворізькому районі офіційно дві громади внесені в перелік тих, які постраждали внаслідок військово агресії РФ. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Сьогодні в перелік було внесено дві громади Криворізького району — Широківська та Зеленодольська. відповідний список був затверджений Мінінтеграції України. Це означає, що мешканці цих громад можуть оформити заявку на компенсацію пошкодженого майна в результаті бойових дій та виплати й статус внутрішньо-переселених осіб, якщо люди виїхали зі своєї громади. Відповідний наказ розроблено на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України» – повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

Повний список громад, які внесені до списку постраждалих від бойових дій можна подивитись ТУТ.  Жителі Зеленодольської та Широківської об’єднаних територіальних громад Криворізького району можуть отримати роз’яснення, що до фіксації руйнувань та оформлення допомоги можуть ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Вам буде цікава новина: У Кривому Розі готуються до перейменування вулиць назви, яких пов’язані з Росією

Щоб оформити заявку на компенсацію зруйнованого чи втраченого майна, виплати для внутрішньопереміщених осіб можна у додатку “ДІЯ” або надавши письмову заяву до ЦНАПів або органів місцевого самоврядування.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів