Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Зеленодольська громада отримала від “Червоного хреста” допомогу у вигляді спецтехніки

Міжнародна допомога громадам

0
(0)

У Зеленодольській громаді тривають активні заходи з відновлення водопостачання у населених пунктах, які постраждали від підриву окупантами Каховської ГЕС. Про це повідомляє Криворізька Районна Державна Адміністрація (РДА).

Згідно із заявою Криворізької РДА, завдяки тісній співпраці Зеленодольської громади та Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а також за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста, для потреб громади було передано новий вантажний автомобіль.

Новий автомобіль оснащений сучасним краном-маніпулятором, станцією доочищення та знезараження питної води, насосом свердловинним та апаратом стикового зварювання. Ці прилади вже були введені в експлуатацію для забезпечення питною водою та монтажу систем водопостачання в селі Мар’янське та інших пошкоджених населених пунктах.

Зазначено, що міжнародна допомога, яка надходить від партнерів з Товариства Червоного Хреста, відігравала ключову роль у відновленні інфраструктури та наданні жителям Зеленодольської громади необхідних ресурсів для повернення до повсякденного життя.

Спільні зусилля та допомога партнерів дозволяють громаді активно та ефективно реагувати на виклики та відновлювати нормальний режим життя в постраждалих районах.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів