Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Зеленодольська громада Криворізького району пишно відзначила день молоді (ФОТО)

Новини Зеленодольська

5
(1)

26  червня Зеленодольська громада Криворізького району святкувала день молоді. Неймовірно насичений і яскравий на враження день був для усіх хто відчував себе молодим. В цей день місцеві мешканці насолоджувались спортивними змаганнями, виставками, виступами творчих колективів.

Надзвичайно насичена і багата на позитивні емоції та враження програма складалася зі спортивних змагань (волейбол, стрітбол, футбол), цікавих воркшопів, тематичних виставок, майстер-класів, фотозон, молодіжного велопараду, концертної програми і, звичайно, запальної дискотеки.
На площі ПК «Ювілейний» та у парковій зоні протягом дня було людно. Свято зібрало під відкритим небом усіх, хто відчуває себе молодим, навіть, не зважаючи на вік.
З метою залучення молоді до занять спортом і пропаганди здорового способу життя, були організовані спортивні змагання та велопарад з прапорами по місту.
Алея майстрів дивувала різноманіттям виробів та ярмаркою. В той же час усі бажаючи мали змогу відвідати територію професій, кулінарні та виробничі майстер-класи. Також, вже традиційно, поліцейські офіцери громади та рятувальники демонстрували дітям службове спорядження.
Вечірня святкова програма продовжилася на пляжній зоні, де на жителів і гостей міста чекали виступ народного інструментального ансамблю “Зелені дубочки”, караоке та запальна дискотека. – Розповідає прес-служба Зеленодольської міської ради

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів