Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Збірна України перемогла Північну македонію на Євро 2020 з рахунком 2:1 📺 (ВІДЕО)

1
(1)

17-го червня в столиці Румунії в місті Бухарест в рамках чемпіонату Євро 2020 збірна України зіграла свою другу гру на турнірі з Північною Македонією. У результаті запеклого протистояння наша збірна виборола перемогу 2:1

В ході гри збірна України з футболу  виглядала більш впевненою і грала першим номером., проте суперник збірна Північної Македонії створювала доволі гострі моменти.

Відкрив рахунок в матчі Україна – Північна Македонія форвард жовто-синіх Андрій Ярмоленко на 20 хвилині першого тайму. Після прострілу з лівого флангу форвард Української збірної вирвався від захисника Македонії і переправив кулястого в сітку воріт суперника. Македонці після цього теж часу не втрачали та провівши результативну контратаку  вивели свого форварда в штрафну зону нашої команди й той перекинув Бущана і м’яч опинився в сітці воріт. Проте на щастя це взяття воріт не зарахував арбітр футбольного матчу, бо  під час передачі Македонець був у положені подагрою.

Подвоїла рахунок гри наша збірна України з футболу на 34-й хвилині гри після того, як правий півзахисник синьо-жовтих вирізав на хід гри Роману Яремчуку і той вийшов 1 на 1 з воротарем Північної Македонії й перегравши його забив у ближній кут воріт. Цей гол став вирішальним.

Зменшили перевагу македонці у другому таймі на 57-й хвилині після призначеного пенальті у наші ворота. футболіст Північної Македонії вирізав м’яч у правий кут та Георгій Бущан був на місці і відбив кулястого, проте на добиванні був  Езджан Аліоскі, який пробив повторно без шансів для українського голкіпера.

Забити Третій гол міг форвард Української збірної на Євро 2020 Руслан Маліновський. на 87-й хвилині арбітр матчу поставив одинадцятиметровий удар в бік воріт Македонців, проте Руслан Маліновський не забив гол. Кінець гри пройшов під акомпанемент Північної Македонії, яка рвалась в перед. Проте сьогоднішня гра залишилась в активі Збірної України.

Вас зацікавить : Кривбас підписав бронзового призера Прем’єр ліги

Також читайте: Кривбас Кривий Ріг підписав досвідченого півзахисника рівня Прем’єр-ліги

Цікаві моменти гри збірна України – Північна Македонія 2:1 ВІДЕО