Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Збірна України обіграла Боснію з рахунком 0:2 і виходить у плей-офф відбору до Чемпіонату світу 2022

Збірна України

5
(1)

16-го листопада збірна України з футболу провела свій останній матч у кваліфікаційному раунді групового етапу відбору на Чемпіонат світу в Катарі 2022. Українські козаки спромоглись на вольову бойову перемогу над збірною Боснії у виїздному матчі з рахунком 0:2.Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Продовж усієї гри футболісти збірної України з футболу тиснула суперника. Боснійці поставили автобус у захисті і нашим гравцям було важко реалізувати небезпечні моменти.

Наприкінці першого тайму ворота Українців рятував воротар Бущан, він тягнув мертві м’ячі двічі у другому таймі.

На 58 хвилині гри після прострільної передачі з лівого флангу Олександр Зінченко відкриває рахунок  переправивши кулястого у пусті ворота збірної Боснії.

Після забитого голу господарі поля спробували мчатись в атаку чим і спровокували українців провести швидку контратаку. Джокер Петракова Артем Довбик, який у другому таймі вийшов на заміну  збільшив рахунок забивши фантастичний гол у ворота Боснії 2:0

Перемога Української збірної виводить нас у плей-офф відбору де ми зіграємо вирішальні матчі за путівку на вихід до Чемпіонату світу 202 який відбудеться у Катарі.