Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Заступник начальника Криворізької РВА Сергій Прохода про гуманітарний напрямок та співпрацю з благодійними організаціями на Криворіжжі

Новини Криворізького району

5
(2)

Один з важливих напрямків роботи Криворізької районної військової адміністрації є співпраця з гуманітарний напрямок — співпраця з благодійними фондами та координація дій. Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ взяв інтерв’ю у заступника голови РВА Сергія Проходи, який опікується гуманітарними питаннями по Криворіжжю.

Заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода розповів ексклюзивно нашому сайту новин Кривий Ріг ПОСТ про основні напрямки гуманітарної діяльності. Посадовець проінформував про актуальні й важливі проєкти, які Криворізька РВА впроваджує за ініціативи благодійних фондів на території громад Криворіжжя.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Зокрема Сергій Олександрович відмітив співпрацю з благодійною організацією “HelpAge”, яка впроваджує допомогу мешканцям громад, які страждають в непростий для України час. Наразі проєкт є пілотним та поки розрахований на 4 місяці. Суть ініціативи благодійникам допомогти місцевим мешканцям через співпрацю з соцпрацівниками. Разом з тергромадами оберуть по 100 осіб в громаді та будуть надавати допомогу, яку найбільш потребує людина.

Заступник начальника РВА Євгена Ситниченка відмітив співпрацю з благодійним фондом “Карітас Кривий Ріг” та розповів про одну з багатьох ініціатив по допомозі у відбудові та ремонту осель, що постраждали у наслідок бойових дій чи обстрілів російськими окупантами.

Сергій Прохода відзначив співпрацю з “Асоціацією міст України”, яка починає надавати продовольчі вантажі. Вже перша допомога прибула до міста Кривий Ріг, а далі разом з громадами продовольчі вантажі розподіляються по громадах в залежності від потреб.

Більше інформації про роботу гуманітарного напрямку Криворізької районної державної адміністрації Дніпропетровської області ви дізнаєтесь з ексклюзивного відео.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!