Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Засідання Апостолівської міськради ради: Кошти для армії та медицини, розв’язання земельних питань

Новини Апостолівської громади

0
(0)

В залі засідань Апостолівської міської ради відбулося чергове засідання, на якому обговорювалися ключові питання розвитку міста та соціально-економічної ситуації у регіоні. Участь у засіданні взяв Роман Шелест, керівник Криворізької східної окружної прокуратури, який представив звіт про роботу прокуратури за перші 9 місяців 2023 року.

Однією з ключових тем засідання стали рішення, прийняті місцевими чиновниками. Зокрема, було виділено кошти у сумі 1 млн 160 тис. гривень для забезпечення Збройних Сил України необхідними дронами та комп’ютерною технікою. Це рішення покликане підтримати обороноздатність країни та забезпечити армію сучасними засобами спостереження.

Також була прийнята фінансова допомога для місцевих медичних установ. Комунальному підприємству “Апостолівська міська лікарня” та КНП «Апостолівський центр первинної медико-санітарної допомоги» надано фінансову підтримку для поліпшення умов надання медичних послуг мешканцям міста.

Позитивний момент також відзначив блок земельних питань, який був вирішений на засіданні. Місцева влада взялася за розв’язання проблем із земельними питаннями, спрямовуючи зусилля на покращення земельних відносин у місті.

Засідання визначило конкретні кроки для подальшого розвитку Апостолівки, а прийняті рішення свідчать про важливий крок у напрямку поліпшення соціально-економічного становища міста та благополуччя його мешканців.

Окрім цього депутати Апостолівської громади виділили кошти для військових, що звертались за допомогою до народних обранців.

Депутат Апостолівської міської ради від “Свободи” Дмитро Білоненко запропонував удосконалити роботу відділу інвестицій шляхом співпраці з місцевим бізнесом. Депутат запропонував ввести нову послугу для місцевих підприємців, аби ті мали змогу безоплатно отримати допомогу в отриманні грантів на свій бізнес, що б збільшило кількість робочих місць й покращило життя громаді.

Звіт Прокуратури Апостолове

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів