Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Закон про декларування статків для чиновників не відмінять. Йому нічого не загрожує. Заявив керівник офісу Президента України Володимира Зеленського

Політика

0
(0)

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак підкреслює, що ніякої часткової або повної відміни законів, які змушують українських чиновників декларувати доходи, не буде, а Україна буде розвиватися тільки в “антикорупційної парадигмі”.

Про це Єрмак повідомив на своїй сторінці в Фейсбук, інформує “Кривий Ріг ПОСТ”

“Ніяких відкатів до вчорашнього дня і непрозорих домовленостей на вищому рівні не може бути. Ніяких часткових або повних відмін тих чи інших базових законів, які змушують чиновників декларувати свої доходи. Це принципово. Україна може і буде розвиватися тільки в демократичній та антикорупційної парадигмі”, – написав глава ОП.

Єрмак підкреслив, що Україна ніколи більше не повернеться до “традиційних олігархічним практикам”, завжди буде дотримуватися своїх демократичних цінностей, серед яких ключове місце займає нульова терпимість до будь-яких проявів номенклатурної корупції.

Керівник ОП вважає, що зараз в Україні відбувається “класичний політична криза, спровокована цілим рядом рішень Конституційного суду і ситуативним антипрезидентських союзом відомих політичних груп”.

“Так, ситуація складна і вимагає жорстких і командних рішень. Втім, подібні кризи – основа всіх сучасних демократій. Вони дозволяють долати внутрішні конфлікти і вирішувати суспільні суперечності”, – зазначив він.

Єрмак вважає, що сьогодні президент України Володимир Зеленський зайняв “вкрай виразну і сильну позицію”, і в черговий раз довів, що “саме він є головним борцем з корупцією в Україні”.

На думку глави ОП, також неочевидним позитивним наслідком кризи є те, що навколо захисту антикорупційної системи поки об’єдналися всі її ланки, всі антикорупційні органи України.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів