Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Захист об’єктів, капітальне оновлення мереж та ремонтні бригади 24/7: як Дніпропетровщина готує енергосистему до зими

Новини Дніпропетровщини

0
(0)

Дніпропетровська область продовжує активно готувати свою енергосистему до наближення зими, забезпечуючи надійний та безперебійний енергопостачання для місцевого населення. Попри труднощі та невизначеність, пов’язану з геополітичною ситуацією, власті регіону зробили кроки для забезпечення стійкості енергосистеми та готовності до можливих надзвичайних ситуацій.

Під час пресконференції в ОВА, начальник Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак поділився важливою інформацією про підготовку регіону до зими. Він наголосив на тому, що минула зима створила серйозні виклики для енергосистеми, та зазначив, що враховуючи загрози від російських терористів, цього сезону було зроблено значний крок у забезпеченні безпеки та надійності енергопостачання.

Захист об’єктів, капітальне оновлення мереж та ремонтні бригади 24/7: як Дніпропетровщина готує енергосистему до зими

“Ми пережили минулого року тяжку зиму. Розуміючи загрози від російських терористів, ретельно готувалися і цього сезону. Приділили максимум уваги захисту критичної інфраструктури, систем водо- та газопостачання, і, звісно, енергооб’єктів. На сьогодні важко прогнозувати, чи будуть відключення. Але ми розглядаємо різні сценарії. І маємо плани реагування на випадок надзвичайних ситуацій”, – сказав Сергій Лисак.

Додатково, в регіоні були створені Пункти незламності, які облаштували райони та громади разом із ДСНС, Нацполіцією та відповідальними бізнес-структурами. Загалом було створено більше 1330 місць, де світло і тепло буде надаватися незалежно від умов.

“Що ми додатково зробили на випадок ракетних ударів? Провели аудит обладнання. Є резервний запас матеріалів, щоб відновлювати все швидко, не чекаючи поставок запчастин. Сформували понад 150 бригад, які працюють цілодобово і забезпечені всім необхідним”, – додав генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Серед інших досягнень цього року компанія ДТЕК Дніпровські електромережі капітально відремонтувала 172 енергооб’єкти та майже 1580 кілометрів ліній електропередачі, а також очистила 2600 кілометрів ліній від гілок.

Очільник області Сергій Лисак відзначив, що Дніпропетровщина на 100% готова до опалювального сезону. Щодо подачі тепла, рішення приймають на місцях, та вже підключено кілька садочків, шкіл та лікарень у Дніпровському, Синельниківському, Криворізькому та Павлоградському районах. Регіон активно готується до зими та гарантує безперебійне енергопостачання для всіх своїх мешканців.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів