Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Захист Антоненка знайшов вагомі докази невинуватості звинуваченого у справі вбивства Шеремета

0
(0)

Захист Андрія Антоненко, якого підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, оприлюднила докази, які свідчать про його непричетність до злочину. Про це повідомляє “СЕНС Україна”.

Матеріали міститися в двох томах. Перший том присвячений нібито безпідставним звинуваченням Антоненко, а також наклепі на інших підозрюваних.

У другому томі містяться дослідження фактичних даних, які захисники отримали в ході досудового розслідування.

“Крім того, всі бажаючі можуть завантажити за посиланнями повну копію профілю Facebook Андрій Антоненко за 2016, повну копію профілю Facebook Loui Cyfer, повну копію профілю RiffMa $ ter VK”, – йдеться в повідомленні.

З профілів видалена тільки приватне листування, крім листування з іншого підозрюваної Юлією Кузьменко та іншими особами, які дали згоду на публікацію.

Також сторони обвинувачення були передані копії Google акаунтів і змісту мобільного телефону.

“На жаль, ми не можемо поки їх оприлюднити, оскільки видалення конфіденційної інформації є дуже трудомістким процесом. Фрагменти надамо за запитом”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув в центрі Києва вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля. 12 грудня 2019 року в Нацполіціі заявили, що в причетності до вбивства журналіста підозрюють п’ятьох людей: музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненко, лікаря Юлію Кузьменко, військову медсестру Яну Дугаров.

12 серпня, в Апеляційному суді Києва відбулося засідання у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, в ході якого музиканта Андрія Антоненко, відомого під сценічним псевдонімом Riffmaster, залишили під вартою.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів