Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Забезпечення потреб ВПО: Звіт з Криворізького району

ВПО на Криворіжжі

0
(0)

В Криворізькому районі продовжується надзвичайно важлива робота з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО). На сьогоднішній день, станом на 20 вересня 2023 року, в районі перебуває на обліку 86,6 тисяч ВПО, які вимушено покинули свої домівки через складну ситуацію в різних регіонах країни.повідомля.

За даними місцевих владних структур, з цієї загальної кількості ВПО, найбільший відсоток – 76,2 тисячі осіб – перемістився до міста Кривий Ріг і обліковується у пункті прибуваючого населення “Народний Дім”.

Зважаючи на складну ситуацію, з якою стикаються внутрішньо переміщені особи, місцева влада та громадські організації прикладають всі можливі зусилля для забезпечення їхніх потреб та забезпечення найнеобхіднішими ресурсами.

Зокрема, серед ВПО, які перебувають в Криворізькому районі, 23,4 тисячі – це діти, для яких надається особлива увага та психологічна підтримка. Також серед них є 16,1 тисяча пенсіонерів та 3,0 тисячі осіб з інвалідністю, які отримують необхідну медичну допомогу та соціальну підтримку.

Важливо відзначити, що владні структури та небайдужі громадяни активно співпрацюють для надання ВПО не лише фізичної допомоги, але й психологічної підтримки, щоб здолати стрес та труднощі, пов’язані з вимушеним переселенням.

Місцева громада та всі громадяни Криворізького району проявляють велику солідарність та готовність допомагати внутрішньо переміщеним особам у цей важливий період. Робота над наданням допомоги ВПО продовжується, і владні органи закликають всіх жителів бути готовими приймати відповідальність та сприяти об’єднанню в цей нелегкий час.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!