Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Забезпечення безперешкодного доступу до укриттів: Комісія розпочала перевірки в Кривому Розі

Укриття Кривий Ріг

5
(1)

Укриття у місті Кривий Ріг перебувають під уважним контролем міської Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з рішенням комісії від 02.06.23, оперативні перевірки цих укриттів розпочалися минулого тижня. У склад комісій увійшли представники органів місцевого самоврядування, Національної поліції та ДСНС. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Власники та керівники установ, організацій і підприємств у місті мають забезпечити безперешкодний доступ населення до укриттів, їх належне функціонування та постійне чергування. Це вимагається відповідно до нормативних актів та Наказу №126 Ради оборони міста Кривий Ріг від 26 серпня 2022 року, що стосується забезпечення вільного доступу до укриттів у разі введення військового стану.

Управителі та керівники також зобов’язані надавати всю необхідну допомогу комісіям під час проведення перевірок. Ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки місцевого населення в умовах можливих надзвичайних ситуацій.

Вас зацікавить новина: Рудник “Суха Балка” у Кривому Розі обмежує споживання води після вибуху на Каховській ГЕС

Міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій закликає всіх власників та керівників установ бути дотримуватися вимог законодавства та забезпечувати надійний доступ до укриттів, щоб забезпечити захист населення у разі небезпеки.

Зауважимо, що є на мапі перелік укриттів у Кривому Розі на офіційному порталі міста

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів