Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

За вчора Українська армія звільнила 11 населених пунктів і ще далі відкинула ворога від Криворізького району

Війна Криворізький напрямок

3.8
(18)

Учора 31-го березня збройні Сили України звільнили 11 населених пунктів Херсонської області й відкинули ворога від кордонів Криворізького району.  У звільнені брала участь Криворізька танкова бригада імені Костя Пестушка. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Зусиллями наших захисників 60-тої окремої піхотної бригади та 4-го танкового батальйону 17-ї окремої танкової бригади, що перебувають в угрупованні військ “Південь” було визволено такі населені пункти на Херсонщині:
Нововоронцовка, Мала Шестерня, Новогригорівка, Тополине, Князівка, Краснівка, Свободне, Кам’янка, Пригір’я, Кочубеївка, Орлове.
Завдяки військовим 60-тої окремої піхотної бригади та 4-му танковому батальйону 17-ї окремої танкової бригади місцеве населення сьогодні може отримувати гуманітарну допомогу (медикаменти, харчі).
За вчора Українська армія звільнила 11 населених пунктів і ще далі відкинула ворога від  Криворізького району

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Своєю чергою жителі визволених територій підтримують та підбадьорюють наших захисників. За вчора Українська армія звільнила 11 населених пунктів і ще далі відкинула ворога від  Криворізького району
Проводячи операції із визволення даних населених пунктів підрозділи оновилися «трофейною» технікою. На їх рахунку перебувають танки Т-64 (з повним боєкомплектом), БМП-2, БМД-2, ЗУ-2М на базі МТЛБу. Про це повідомляють у штабі в оперативному командуванні Південь.
Станом на ранок 1-го квітня кордони Дніпропетровської області під контролем ЗСУ та сил Територіальної оборони. Ніч в Криворізькому районі пройшла спокійно, про це повідомив голова Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів