Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

За травень на Дніпропетровщині ДСНС знешкодили 100 вибухонебезпечних предметів

Новини Дніпропетровської області

4
(4)

Вибухотехніки ДСНС Дніпропетровської області за декілька днів травня місяця знищили близько 100 вибухонебезпечних предметів. Про це сьогодні 3-го травня розповів представник рятувальників на брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

–  Щодня виїжджаємо на розмінування. Найчастіше – до прифронтових територій. Найбільше вибухонебезпечних предметів знешкодили у Зеленодольській, Апостолівській, Великомихайлівській, Межівській громадах. – Начальник сектору гуманітарного розмінування ДСНС Андрій Моторя

Керівник фахівців з розмінування зазначив на брифінгу, що в області жертвами необережного поводження з боєприпасами загинуло вже 5 осіб. Всі вони були наслідком порушення правил — не читати підозрілі та вибухонебезпечні предмети. Фахівець зауважив, що при виявленні підозрілого предмета його ніякому випадку не можна рухати й читати, адже він детонує від найменшого дол

За три дні травня фахівці з розмінування знешкодили близько 100 вибухонебезпечних предметів на території Криворізького та Синельниківського районів. Здебільшого з небезпечних знахідок це касети з систем реактивного залпового вогню”Смерч”, “Ураган”, Град”. Повідомляють на брифінгу в Дніпропетровській ОВА.

Загалом з початку бойових дій на наших теренах вибухотехніки ДСНС на Дніпропетровщині знищили більш ніж 2 тисячі вибухонебезпечних предмети.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!