Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

За реконструкцію ДЮСШ на стадіоні Спартак Криворізька прокуратура поверне в держбюджет 4 мільйони гривень

Новини Кривий Ріг

5
(1)

Криворізька південна прокуратура довела у господарському суді зловживання підрядної організації при реконструкції спортивної школи на стадіоні “Спартак” за договором вкладеним ще у далекому 2016-му році. До державної казни суд постановив повернути суму в 4,3 мільйона гривень.Про це на своєму сайті повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

5 тому у 2016 му році між управлінням капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради та підрядною будівельною організацією було укладено договір про реконструкцію будівлі ДЮСШ №3 яка розміщується на стадіоні “Спартак”. Господарським судом Дніпропетровської області було доведено, що при виконанні робіт були використані менш якісні матеріали ніж передбачалось договором. У результаті 4,3 мільйона гривень було заощаджено й освоєно недобросовісною організацією.

Так за позовом Криворізької південної прокуратури суд ухвалив повернути до державного бюджету 4,3 мільйона гривень  вивівши їх з рахунків недоброчесної будівельної фірми.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів