Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

За пропаганду комунізму суд Кривого Рогу дав чоловіку умовний термін

Кримінал

0
(0)

З лютого 2022 року до січня 2023 року мешканець Кривого Рогу, використовуючи заборонену соцмережу “Вконтакте”, пропагував комуністичний тоталітарний режим. Чоловік публікував матеріали з символікою СРСР, такими як зображення державного прапора, герба, серпа, молота і п’ятикутної зірки. Цю інформацію було зафіксовано в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

25 лютого цього року правоохоронні органи провели обшук у мешканця міста, дозволений судом, і вилучили комп’ютер, яким чоловік використовувався для пропаганди тоталітарного режиму.

Під час досудового слухання чоловік повністю визнав свою провину та висловив розкаяння. 7 березня Жовтневий районний суд призначив криворіжцю трьох років позбавлення волі за порушення ч. 1 ст. 436-1 КК України, а саме за “Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганду комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів”. Проте, після цього його звільнили від відбування покарання за умови випробувального терміну протягом одного року.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!