Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

За несплату екологічного податку промисловим гігантом Кривого Рогу судитимуть ексзаступницю податкової Дніпропетровщини

Новини Дніпропетровщини

5
(1)

Дніпропетровська  обласна прокуратура повідомила про передачу до суду матеріалів розслідування по збитках державі Україна в 50 мільйонів гривень через службову недбалість. Підозрюється ексзаступниця податкової інспекції у “службовій недбалості” через те, що не помітила відсутності сплати екологічного податку металургійним гігантом Кривого Рогу. Деталі на сайті новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Акт стосовно заступника начальника головного управління ДФС у Дніпропетровській області направлено до суду.  Жінку звинувачують у службовій недбалості, яка завдала збитків державі Україна у розмірі 50 мільйонів гривень.  Підозрюється, що вона не помічала факт не сплати екологічного податку промисловим підприємством Кривого Рогу, через що бюджет не доотримав кругленьку суму.

За даними слідства, після проведення планово-документальної перевірки одного з найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу заступниця начальника податкової інспекції «не виявила» відсутності сплати екологічного податку, чим завдала збитків державі у сумі майже 50 млн гривень.

Новина, що вас зацікавить: У Кривому Розі поліція затримала чоловіка за нанесення ножової травми знайомому

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося  слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава.  Пишуть на сайті прокуратури Дніпропетровської області.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів