Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На початку лютого у Кривому Розі з комунального транспорту зникнуть всі кондуктори

Новини Кривого Рогу

5
(2)

З 1-го лютого в комунальному транспорті Кривого Рогу зникнуть кондуктори остаточно. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

За інформацією наших журналістів з  початку лютого в тролейбусах, трамваях та автобусах Кривого Рогу вже не буде кондукторів. Раніше повідомлялося про те, що на комунальних підприємствах перевізниках планувалося скорочувати персонал кондукторів, проте ця інформація не підтвердилась.

Вас зацікавить новина: У Криворізькій РДА відбулась зустріч військових з представниками громад із питань територіальної оборони

Зі слів кондукторів комунальних підприємств Кривого Рогу їх переводять на іншу посаду.Так з 1-го лютого всі кондуктори стануть контролерами на маршрутах. В їх обов’язки входитиме перевірка у пасажирів наявності квитків про оплату за проїзд у транспорті, а також складання протоколів про порушення за відсутність проїзного квитка.

Замість кондукторів у трамваях, тролейбусах та автобусах Кривого Рогу будуть стояти валідатори для самостійного обслуговування. Оплатити коштами вартість проїзду можна буде у водія транспортного засобу.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів