Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

З наступного року українці без вислуги років залишаться без виплат

Пенсії

5
(1)

У середу, 3 грудня, Пенсійний фонд України продовжив фінансування грудневих пенсій згідно із затвердженим графіком, в той час, як з наступного року українці без вислуги років залишаться без виплат. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду на Facebook.

На пенсійні виплати сьогодні направлено 1,8 млрд грн. Забезпечено фінансування пенсій листопада на загальну суму 2,4 млрд грн “, – йдеться в ньому.

3 грудня на пенсійні виплати було направлено ще 1,8 млрд гривень. Всього з початку місяця профінансовано 2,4 млрд гривень. Інфографіка: ПФУ
3 грудня на пенсійні виплати було направлено ще 1,8 млрд гривень. Всього з початку місяця профінансовано 2,4 млрд гривень. Інфографіка: ПФУ

Крім того, Пенсійний фонд України також повідомляє, що виплату пенсій буде проведено в певну кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку.

Як повідомляли Українські Новини, з 1 грудня в Україні зросли пенсії. Планове підвищення пенсійних виплат пов’язане зі зростанням прожиткового мінімуму. Попереднє підвищення було проведено з 1 липня (до 2118 грн), а з 1 грудня прожитковий мінімум становитиме 2189 гривень.

У той же час, розмір пенсій скоротиться в 2021 на 200 гривень через урізання бюджету.

Що це значить? Що пенсії людям – громадянам України, які не досягли потрібного пенсійного стажу не буде виплачуватись. Що є не праведлмиво. Уряд саме за рахунок цих соціально не захищених верств населення хоче пропіаритись на підвищенні пенсій. Насправді вони відберуть у одних і додадуть трішки іншим.

Про це говорить політичний експерт з Кривого Рогу Білоненко Дмитро Олександрович

Вам також може бути цікаво: Новина про вибух вагонів у Кривому Розі на підприємстві “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!