Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

З Гейківської психлікарні втікли пацієнти жорстоко вбивши медпрацівника

Кримінал Кривий Ріг

4.5
(2)

Сьогодні зранку 18-го червня з психіатричної лікарні втікли пацієнти, які перед зникненням вбили медичного працівника в Гейківській лікарні Криворізького району. Про це журналісти сайту новин Кривий ріг Пост дізнались з власних джерел.

В селі Гейківка Лозуватської громади Криворізького району знаходиться психіатрична лікарня де лікуються пацієнти з різними видами психічних розладів серед, яких й особливо небезпечні.

Сьогодні зранку у лікарні було виявлено мертве тіло медбрата, якого було вбито. Правоохоронці, з наших джерел, встановили, що смерть медпрацівника наступила в наслідок ударів металевим предметом по голові. Встановлено, що це може бути один з пацієнтів лікарні в Гейківці. Після жорстокого вбивства  психічно хворий пацієнт разом зі своїм сусідом по лікарняній палаті втекли з лікувального закладу.

Поліція Криворізького району оголосила план перехват небезпечних пацієнтів втікачів психіатричної лікарні  Гейківки Лозуватської громади Криворізького району. Є версія, що втікачі можуть переховуватись у місті Кривий ріг. Про подальший розвиток подій ми сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ” будемо повідомляти в наших подальших публікаціях.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів