Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Вже скоро українці оформлюватимуть субсидію, пенсію та соціальну допомогу через мобільний телефон у додатку “ДІЯ”

Криворізький Район

4.5
(2)

Прощавайте черги за оформленням субсидії, соціальної допомоги чи пенсії. В Україні міністерство цифрової трансформації анонсувало нові послуги, які будуть доступні у додатку “Дія”.  Про це днями повідомили чиновники на своєму офіційних ТЕЛЕГРАМ каналі.

Відповідні рішення для початку роботи над цим вагомим кроком вже прийняв Кабінет міністрів України. Наразі вже ведуться спільні дії Міністерства цифрової трансформації з колегами з Мінсоцполітики. Чиновники обіцяють, що скоро ця функція у додатку “Дія” стане доступною і мешканцям України та Криворізького району зокрема, будуть оформлювати соціальну допомогу, пенсію чи субсидію не виходячи з дому у віконці свого смартфона.

 – Потреба збирати цілі кипи різноманітних документів та довідок, обходити безліч установ, вистоювати довжелезні черги відпаде сама собою. Натомість громадянин зможе у кілька кліків заповнити відповідну заявку у «Дія» та спокійно очікувати результату, – зазначають у міністерстві. цифрової трансформації.

Відзначимо, що перейти на нову систему оформлення державної підтримки буде не легко, як самим чиновникам, так в першу чергу отримувачам за часту це пенсіонери. Проте цей крок є дуже важливим у спрощенні надання послуг. Кожен Українець нової цифрової ери підтвердить, що онлайн завжди легше ніж офлайн.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!