Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Вже скоро! Довгоочікуване повернення дітей за шкільну парту у Кривому Розі

Новини Кривий Ріг

0
(0)

22-го листопада у Кривому Розі відбудеться довгоочікувана подія для усіх батьків дітей шкільного віку, адже їх чада повернуться на офлайн навчання за шкільні парти. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Про рішення повернути дітей за шкільні парти у Кривому Розі повідомили в відділі освіти та науки Криворізького виконкому міської ради. Вже з понеділка діти повернуться до очної форми навчання за вже звичними правилами карантину.

Відзначимо, що міська рада підтримала петицію батьківна електронному сервісові про повернення дітей на очну форму навчання. Електронний лист за лічені години набрав потрібну кількість голосів, що говорить про не аби яке зацікавлення банків у офлайн навчанні діточок.

Нагадаємо, що діти після виходу на осінні канікули у свої класи де не повернулись. Спочатку відпочинок продовжили на тиждень. Проте сумні цифри захворюваності в регіоні на коронавірус  змусили чиновники відправити дітей на домашню форму онлайн навчання, чому ні діти, ні батьки не зраділи.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів