Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Вже на весні почнуть “Велике будівництво” міського цирку Кривого Рогу

Велике будівництво Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі  у 2022-му році планують провести повну реконструкцію міського цирку за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

За інформацією з власних джерел редакції сайту новин Кривий Ріг ПОСТ стало відомо про те, що вже цієї весни планують  розпочати роботи по реконструкції Криворізького міського цирку.За нашими даними у планах будівельників почати демонтажні роботи з середини травня місяця 2022-го року.

Великим будівництвом міського цирку Кривого Рогу  буде опікуватись фірма підрядник, яка виконує роботи на стадіоні “Металург” та дитячому садочку у дворі “мурашника”.  Саме будівельники дитячого садка №180  який планують здати на весні цього року стануть кістяком на будівельних роботах цирку Кривого Рогу.

Про плани реконструкції об’єкту культури у Кривому Розі розповів на своїй сторінці  в соціальних мереж очільник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Новий дизайн також продемонстрував очільник ОДА. Новий футуристичний скляний дизайн зараз обговорюють мешканці Кривого рогу на сторінках у просторах інтернету. Єдина, на чому сходяться думки містян, що у місті ще не було такого незвичайного дизайну об’єкту.

Вже на весні почнуть

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів