Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Виділення коштів військовим та на будівництво скейт-парку в Апостолівській громаді. Ці питання могли бути не прийнятими через ігнорування засідань депутатами

Новини Апостолівської громади

5
(3)

Нещодавно все-ж відбулася чергова сесія Апостолівської міської ради. На ній розглянули питання виділення 500 тисяч тероборонних коштів на 129-ту бригаду та військомату 200 тисяч гривень. Окрім цього, прийнято рішення про зведення нового скейт-парку на майданчику в центрі міста в парку. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”.

Проте, ложка дьогтю є, і вона суттєва. З першого разу депутати не зібрали потрібної кількості депутатів, аби розпочати засідання. Проте очільник поліції Апостолівського відділку прийшов на звіт за ініціативою депутата Дмитра Біланенка, який понад рок вимагає звіту поліції за їхню роботу. Відео звіту готується.

З другої спроби депутати все ж змогли зібратись у залі з мінімально потрібною кількістю. Група депутатів, що пов’язана з відстороненим міським головою, ігнорує засідання, на якому виділяють кошти військовим та на майданчик для дітей.

За відсутності потрібної кількості депутатів в сесійній залі, аби приймати земельні питання, їх було знято з черги денної, адже прийняти їх по закону не було можливості через відсутність потрібної кількості депутатів. А земельне питання повернення у власність громади земель під кладовище, що було відчужено за головування Оси Андрія Петровича, міського голови.

Нагальні земельні питання не зможуть бути прийняті, якщо певна група депутатів не буде з’являтись на засідання та виконувати свої зобов’язання як народні обранці. У наступних публікаціях ми озвучуватимемо імена та партії, які представляють прогульників.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!