Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Вибухи над Кривим Рогом! Олександр Вілкул повідомляє про обстріл Лозуватки з реактивної артилерії

ППО Кривий Ріг ВІЙНА

4
(10)

Вечір 8-го листопада у місті Кривий Ріг чутно вибухи. очевидці повідомляють про 5 гучних вибухів над містом. Також очільник військової адміністрації Кривого Рогу повідомляє про ймовірний артобстріл у Криворізькому району. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

За попередніми даними, по Кривому Рогу летіло близько 5-ти ракет. Вибухи, що  чули у Кривому Розі це ймовірно робота ППО. За попередніми офіційно не підтвердженими даними всі ракети. Можливо було збито.

Ймовірно російські окупанти цілили в бік критичної інфраструктури, а саме по дамбі на Карачунах. Проте ця інформація є здогадками.

Окрім цього очільник Криворізької міської адміністрації Олександр Вілкул написав у соцмережах, що ворог обстріляв Лозуватську громаду Криворізького району. Ймовірно ракети були випущені з систем реактивного залпового вогню “Ураган” або “Торнадо”.  Прильоти в районі 10 кілометрах від населеного пункту. Ракети випущені російськими виродками можуть нести заборонені касетні боєприпаси. Тому Олександр Вілкул попросив бути обережними.

Кривий Ріг та Криворізький район. Про вибухи. Важливо! Район Лозуватки радіус до 10 км від даного населеного пункту. Найбільш ймовірно «Смерч» або «Торнадо С». Вибухи в повітрі, можливе велике розсіювання касетних боєприпасів! Дивимось під ноги, доглядаємо за дітьми, не беремо в руки блискучі циліндрики!  Будь-яка інформація – телефонуємо 101, 102 та 1520. – Написав у своєму телеграмканалі очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!