Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Вибори у Кривому Розі – звіт поліції про порушення

Вибори мера Кривого рогу

0
(0)
У Кривому Розі станом на 19:00 до поліції надійшло 28 заяв та повідомлень, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства. Про це повідомляє прес-служба криворізької поліції
За результатами їх розгляду складено два адмінпротоколи та відкрито 2 кримінальні провадження.
За іншими фактами проводяться перевірки та приймають відповідні рішення.
Зокрема, два протоколи складено за ст. 212-23 КУпАП(пошкодження бюлетня), та відкрито два кримінальні провадження за ч.2 ст. 158-3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації) Кримінального кодексу України.
В рамках розслідування першого факту будуть встановлені обставини при яких в голосуванні взяла учать недієздатна особа на одній із дільниць Тернівського району.
За другим порушенням поліцейські розслідують факт виявлення заповнених бюлетнів за межами виборчої дільниці на території Інгулецького району.
З грубих порушень у Саксаганському районі Кривого Рогу на одній з дільниць виїздна комісія для голосування неповносправних – забули брати підписи у журналі. Таким чином голоси НСП вважаються не дійсними, а люди позбавлені права волевиявлення. Про це говорять наші джерела сайту новин КРивий Ріг ПОСТ.
Вам буде цікаво за темою виборів: Явка на даний момент.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!