Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Втікла з дому та брехала поліції. У Кривому Розі знайшли зниклу дівчину підлітка

Кримінал Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі знайшли зниклу дівчину підлітка, яку розшукували батьки впродовж декількох днів. У результаті розшукових дій криворізькою патрульною поліцією було виявлено зниклу дівчину.

6-го червня до національної поліції  України в Кривому Розі надійшло повідомлення про зниклу 16-ти річну дівчину, яку розшукують батьки. У патрульних поліцейських була інформація, що школярка може знаходитись у квартирі по вулиці Володимира Винниченка.  Правоохоронці перевірили адресу де ймовірно повинна була знаходитись дівчина підліток і виявили зниклу, проте та чомусь заплутувала поліцію і називала не вірні данні про себе.

Патрульні передали 16-ти річну дівчину підлітка слідчо-оперативній групі Криворізького районного управління поліції №4 з метою розібратись і встановити остаточну особу дівчини.  На разі невідомо чому дівчина втікла з дому та не хотіла вертатись до батьків. Зараз у втечі розбираються правоохоронці, вони встановлять чи тікала дівчина за власної ініціативи чи вона була вимушена зробити саме так.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!