Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Ворожі хакери атакували радіостанції України та розповсюдили брехливу інформацію про стан здоров’я Президента України

Новини Украхїни

5
(2)

21-го липня було здійснено кібератаку на радіостанції групи TAVR Media. В управлінні радіогрупи – дев’ять провідних радіостанцій: Хіт FM, Radio ROKS, KISS FM, Radio RELAX, Мелодія FM, Наше Радіо, Radio JAZZ, Classic Radio і – віднедавна – Радіо Байрактар.  Завдяки діям ворожих хакерів через етери була розповсюджена інформація про важкий стан здоров’я головнокомандувача й Президента України Володимира Зеленського. ІНФОРМАЦІЯ Є ФЕЙКОВОЮ! Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Криворіжжі відбудеться вчасно. Про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Брехливу інформацію було розповсюджено на радіостанції завдяки хакерській атаці країни агресора Росії аби дезорієнтувати та поширити паніку населення. Повідомляємо, що інформація про критичний стан здоров’я президента Володимира Зеленського є неправдою. Також неправдою є те, що нібито голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук виконує обов’язки очільника держави. Наразі фахівці працюють над усуненням технічних негараздів. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Вас зацікавить новина: Євросоюз затвердив сьомий пакет санкцій проти Росії

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів