Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Волонтерська робота сайту новин Кривий Ріг ПОСТ

Волонтерка

5
(1)

З початку війни наш сайт новин Кривий Ріг ПОСТ почав працювати не тільки як інформаційний ресурс, а й волонтерська організація.Дякуючи нашим читачам ми збираємо кошти й вдягаємо наших бійців територіальної оборони та ЗСУ.

Дякуючи Криворізьким IT працівникам декількох компаній було зібрано і вдягнуто 3 бійці територіальної оборони Криворіжжя. Були закуплені тепла форма для нічного чергування на блокпостах та придбані павербанки по запиту наших ТРОшників.

Завдяки фонду” Стратегія Допомоги” ми закупили сучасний однострій бійцю ТРО Кривого Рогу та закупили наколінники ше на запит декількох бійців.

Наша редакція сайту новин Криворізького району ДЯКУЄ усім хто відгукнувся і допомогає фінансами закуповувати необхідну амуніцію захисникам України.

Варто зазначити, що ми не управляємо великими сумами коштів. Кожна гривня зібрана на картковий рахунок на ім’я головного редактора нашого видання Дмитра Білоненка йде  на закупівлю потрібних речей нашим військовим, що звертаються за допомогою. Загальна сума зібраних й витрачених коштів близько 500 доларів.

Збір й закупівля форми йде постійно, оскільки наразі важко знаходити амуніцію ми її збираємо по різним магазинам або закуповуємо з інших міст. Ми не фотографуємо бійців та не знімаємо відео аби зберігати військову конфіденційність.

Наразі ми збираємо на комплект військової форми одному з бійців ЗСУ та розгрузки з тактичними рукавицями й 2 пари тактичного взуття для бійців ТРО.

Номер карти для всіх хто бажає допомогти – 4149499381343506

Ми дякуємо всім благодійникам і благодійним фондам за допомогу і довіру!

Волонтерська робота сайту новин Кривий Ріг ПОСТ

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів