Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Володимир Зеленський наклав санкції на Віктора Медведчука та Оксану Марченко рішенням РНБО

санкції проти Медведчука та Марченко

4
(3)

Сьогодні 19-го лютого в Києві відбулось засідання Ради Національної Безпеки і Оборони (РНБО). На якому розглядалось питання запровадження персональних санкцій проти фізичних та юридичних осіб серед яких Віктор Медведчук та Оксана Марченко.

На засіданні РНБО третє питання у порядку денному було персональних санкцій проти депутата Верховної Ради від ОПЗЖ Віктора Медведчука (кума Путіна) та його дружини відомої телеведучої Оксани Марченко. Крім цього ще на низку осіб та юридичних компаній було накладено санкції серед, яких українські громадяни та громадяни Росії.

Заборони і обмеження були ухвалені у рамках чинного законодавства. Мотивація – це загроза суверенітету і територіальній цілісності України. Нагадаємо, що попереднім рішенням РНБО під головуванням Президента України Володимира Зеленського родом з Кривого Рогу, наклало санкції на 3 телеканали, що були рупором Кремля і належали соратнику Віктора Медведчука, якого називають гаманцем кума Путіна.

Українські соціальні мережі буквально зірвались у  схвальних одах Президенту України Володимиру Зеленському. Політики проукраїнського табору спішать прокоментувати рішення президента і якимось чином долучитись до позитивного рішення української влади.

Експерти політологи пов’язують усі ці рішучі дії проти п’ятої колони з виборами у США та приходом Джо Байдена до керма провідної країни світу. Крім цього, експерти в політиці, відзначають, що такими рішучими діями проти Росії Володимир Зеленський  буквально нищить рейтинг попереднього президента Петра Порошенка, який фактично виплекав Віктора Медведчука і дав йому друге політичне життя включив його у переговори у Мінському процесі.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!