Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

“Воїни Аллаха” взяли на себе відповідальність за повідомлення про мінування у Кривому Розі

Кримінальний Кривий Ріг

5
(3)

За повідомлення про мінування у Кривому Розі 13-го січня взяли відповідальність Воїни Аллаха”. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на телеграм канал “СВОИ Кривой Рог“.

Сьогодні ранок містян почався з повідомлень про мінування шкіл Центрально-Міського та Металургійного районів міста. Як раніше вже повідомляв наш сайт — з’явилось про мінування торговельно-розважальних комплексів.

Через повідомлення про мінування шкіл Металургійного району Кривого Рогу учні не вийшли на навчання

Як повідомляє телеграм канал “Свои” – про мінування торговельно-розважальних комплексів повідомило анонімне джерело поліцію електронною поштою.

Лист підписаний від імені “Воїнів Аллаха”, що повідомляють про закладену вибухівку в розважальних центрах міста й надали світлини пляшок нібито начинених вибухівкою.

В опублікованому повідомленні “Воїни Аллаха” не повідомили де саме заклали вибухівку тому поліція перевірила торговельно-розважальні комплекси міста. Людей було евакуйовано. Невідомі в листі зазначили що поліція повинна зрозуміти їх наміри й надалі вони діятимуть без попередження. Невідомі зазначили, що в країні є багато їх прибічників готові помирати й воювати вдень і вночі.

Наразі не відомо чи це справжня погроза терористів, чи хуліганські дії. За нашими даними в жодному з перевірених приміщень вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

На разі редакції сайту не вдалось знайти в Україні організацію з подібною назвою. “Воїни Аллаха”.

"Воїни Аллаха" взяли на себе відповідальність за повідомлення про мінування у Кривому Розі

Нагадаємо, що за неправдиві повідомлення поліції зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність згідно з кримінальним кодексом України.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів