Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Владислав Кацко з Кривого Рогу: дебют на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу увінчався успіхом

0
(0)

Український спортсмен Владислав Кацко з Кривого Рогу здобув свою першу медаль на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодибілдинг, який проходить у місті Санта-Сусанна, Іспанія. Про це повідомила Національна Федерація бодібілдингу України на своїй сторінці в Facebook. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Владислав Кацко, учень Дмитра Горобця, посів друге місце серед чоловіків у маскуляр фізик у ростовій категорії до 179 см. Це стало його першою медаллю на такому рівні змагань, що є неймовірним досягненням для спортсмена.

Кацко відзначив, що в подорожі до Іспанії його супроводжувала команда з України, яка була великою підтримкою під час змагань. Він також додав, що бути частиною такого заходу та зустрітися зі спортсменами з усього світу було дуже важливим досвідом для нього як професійного спортсмена.

Чемпіонат Європи з фітнесу та бодібілдингу є одним з найпрестижніших спортивних заходів у світі, і це досягнення Владислава Кацко є доказом високого рівня підготовки українських спортсменів в цій галузі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!