Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Владний конфлікт? У Кривому Розі замість “Слуги Народу” керувати Тернівським районом буде представник “Блоку Вілкула”

Тернівський район КРивий Ріг

0
(0)

17-го грудня у Тернівській районній раді Кривого Рогу відбулась чергова сесія, на якій депутати висловили недовіру голові району і швидко переобрали нового голову. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

У Кривому Розі спостерігається очевидний конфлікт чинної влади з партією Президента “Слугами Народу”. На початку це можна було спостерігати після того, як депутати проголосували за відставку секретаря міської ради Кривого рогу, затим від президентської партії зняли усіх керівників постійних комісій міської ради. Настала черга голів районів?

До висловлювання недовіри керував Тернівським районом Кривого Рогу Антон Недоступ, на початку каденції ради саме його обрали депутати головою райради. Депутат обирався від партії “Слуга Народу”.

На посаді голови Тернівської райради Антона Недоступа замінив вже колишній заступник голови ради Сергій Кушнір обраний від партії “Блок Вілкула”. За його призначення проголосував 21 депутат з 22-х присутніх.

В кулуарах Тернівської районної у місті Кривий Ріг ради за інформацією. Кривий Ріг ПОСТ називають причиною відставки вже колишнього голови — конфлікт з представниками партії влади Кривого Рогу.

Політичні експерти сходяться на думці, що до позачергових виборів міського голови Кривого Рогу політичний конфлікт буде підсилюватись й Кривий Ріг побачить ще не одну гучну політичну новину.  Зазначимо, що на передодні Верховна Рада України повинна була проголосувати за постанову призначення дати виборів міського голови Кривого рогу на кінець березня 2022-го року, проте з невідомих причин вона зникла з черги денної ради.

Вас зацікавить новина: Посадовець Криворізької РДА привітав дітей Софіївської громади з Днем святого Миколая ФОТО

Нагадаємо, що вибори нового мера Кривого рогу повинні відбутися через смерть очільника міста, який за даними слідства, покінчив життя самогубством. Про смерть Костянтина Павлова одним з перших повідомляв сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів