Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Влада Криворізького району обговорила з представниками ОТГ фінансування і розвиток медзакладів

Новини Криворізького району

3
(2)

7-го лютого у Криворізькій районній державній адміністрації відбулась зустріч керівництва РДА з головами та заступниками голів трьох ОТГ на тему співпраці й фінансування Криворізької центральної районної лікарні та її розвиток. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Євген Ситниченко провів робочу нараду з головами й заступниками голів Новопільської, Лозуватської та Глеюватської об’єднаних громад Олександром Бондаренком, Віталієм Яценком й Сергієм Подвалюком, Дмитром Гурєєвим. У засіданні також взяли участь заступники голови РДА Віталій Шпак, Сергій Прохода, керівники Криворізької центральної районної лікарні та територіального центру соціального обслуговування.

На порядку денному стояло важливе питання дольового співфінансування медичних закладів, які надають необхідну допомогу мешканцям громад збоку Глеюватської, Новопільської та Лозуватської громади. Своєю чергою представники об’єднаних громад порушили питання щодо необхідності розроблення цими установами ефективнішого та максимально прозорого механізму розподілу акумульованих з різних джерел коштів.

В результаті робочої дискусії сторонами було досягнуто відповідні домовленості між сторонами щодо повних й максимально розгорнутих фінансових звітів закладів, розроблення перспективних планів та подальшої співпраці у цьому напрямку. Про це повідомляє пресслужба Криворізької райдержадміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!