Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Відновлення лісів і створення нових у кожній громаді обговорювали в Дніпропетровській ОДА

Новини Дніпропетровської області

5
(1)

26-го листопада Дніпропетровська обласна державна Адміністрація провела засідання з представниками районах адміністрацій та лісгоспів області. На зустрічі обговорили.Криворіжжя на засіданні представляв заступник голови  Криворізької РДА Сергій Прохода.

Посадовці разом з представниками лісових господарств обговорили висадку нових масивів у кружному районі Дніпропетровської області.

Усього за 2021-й рік на Дніпропетровщині було висаджено 1,3 мільйона дерев. Переважно це дуб, сосна, біла акація, клен. До кінця цього року  планують відновити 315 гектарів лісових насаджень. Про це і багато іншого говорили посадовці ОДА та представники райдержадміністрацій з представниками обласного лісгоспу.

 

–  Говорили про створення нових лісів у наступному році. У планах – засадити деревами ділянки у кожній громаді. Для цього наразі підбирають масиви з придатним ґрунтом У регіоні реалізують президентську ініціативу щодо масштабного заліснення України.

Розповів журналістам сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТучасник обласного форуму, заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сергій Прохода.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!