Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Відбулась чергова сесія Широківської селищної ради Криворізького району

Криворізький район Широківська ОТГ

0
(0)
6 липня голова Широківської громади Криворізького району Олександр Кокуд спільно з депутатським корпусом та виконавчим комітетом провели чергове пленарне засідання Широківської селищної ради. Пише прес-служба Широківської сільської ради.
Перед засіданням голова нагородив учасників Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та Чемпіонату України з судномодельного спорту. Команда судномоделістів в складі вихованців гуртка Ілієнка Владислава, Лободи Дмитра, Коноваленка Сергія та Коноваленка Олександра на чолі з керівником гуртка, майстром спорту України з судномодельного спорту Валерієм Володимировичем Степанцем вибороли 4 місце, чемпіоном Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань став Коноваленко Сергій, який отримав перше місце та виконав норматив кандидата в майстри спорту.
На розгляд депутатів було представлено 108 питань, більшість з яких вирішують земельні відносини.
Усі проєкт рішень перед пленарним засіданням були розглянуті на постійних комісіях та рекомендовані для розгляду. Враховуючи продуктивну роботу депутатського корпусу, засідання пройшло у конструктивному річище, з усіх винесених питань прийняті рішення.
Прес-реліз Широківської сільської ради

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів