Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Від сьогодні школярі Дніпропетровщини пішли на осінні канікули

Новини Дніпропетровської області

5
(1)

987 навчальні заклади Дніпропетровської області пішли на осінні канікули, які розпочались з понеділка 24-го жовтня і триватимуть до 30-го жовтня поточного року. Більше про це розповіли на брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

«Обмеження є по тривалості канікул. Не менше 30 днів протягом навчального року. Коли відпочивати, кожен навчальний заклад визначає сам. Такі правила діють вже п’ять років з моменту прийняття нових законів про освіту»,  розповіла начальниця управління департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОВА Валентина Середня.

Більшість шкіл регіону відпустили дітей на осінній відпочинок з 24 жовтня. Ще 130 розпочнуть канікули з наступного понеділка. Є й такі, що ймовірно об’єднають осінні канікули із зимовими.

Спільного графіку, коли учні мають йти на відпочинок, в Україні не існує. Єдина вимога – освітній процес повинен тривати 175 навчальних днів. Закінчитися він має до 1 липня.

Вас зацікавить новина: 150 комплектів будівельних матеріалів отримали власники пошкодженого житла у Великій Костромці Зеленодольської громади

Загалом на Дніпропетровщині 834 школи. Переважна більшість школярів навчається онлайн.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів