Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Від сьогодні Дніпропетровщина в жовтій зоні карантину!

Важливі новини!

3.7
(3)

Від сьогодні 23-го вересня Дніпропетровська область переходить у жовту зону обмежень карантину. Про це повідомив на брифінгу  перший заступник голови Облдержадміністрації Володимир Орлов

Від сьогодні рішення про застосування обмежень карантину жовтої зони на Дніпровщині рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ і НС.  Це зумовлено різким зростанням реєстрації нових випадків коронавірусної інфекції серед населення зокрема і нашої області.

–  На жаль, щодня фіксуємо усе більше нових випадків COVID-19. Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про перехід до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Він почне діяти з  23 вересня 2021-го, – зазначив Володимир Орлов.

Нагадаємо і відзначимо, що відтепер заборонені масові заходи більше ніж 1 людина на 1 метр квадратний площі. Так само обмежать і заклади харчування та розваг, все нове — це забуте старе.

Навчання буде знову онлайн, якщо 50% викладачів знаходяться на ізоляції чи відсутні на роботі через коронавірус.Це не значить що з понеділка діти не підуть на віддалене навчання, проте це індивідуальне рішення кожного навчального закладу.

Загалом в Україні – 2 362 559 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. На Дніпропетровщині – 143 699 випадків.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів