Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Верховна Рада звільнила від мита та ПДВ ввіз товарів з закордону зокрема й автомобілів

Важливі новини України

3
(2)

Сьогодні 24-го березня Верховна Рада України своїм рішенням скасувала мито і ПДВ на ввезення імпортних товарів з закордону. Таке рішення підтримала більшість народних обранців. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Прийнятий законопроєкт передбачає на час воєнного стану не пред’являти митникам дозвільних документів на ввезення товарів. Також від усіх митних зборів звільняється ввезення з закордону автомобілів, продуктів першої необхідності, палева.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

У пояснювальній записці до прийнятого закону  називається ціль його необхідність до прийняття: Проєкт закону розроблений з метою реалізації необхідних заходів щодо
вдосконалення податкового законодавства для забезпечення дотримання прав і
обов’язків платників податків.

Вас зацікавить новина: На Дніпропетровщині СБУ затримали псевдоволонтера з Кривого Рогу, який наживався на війні

Звільняються від оподаткування ввізним митом:автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, які ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу”. Йдеться в прийнятому документі Верховною Радою України.

Наразі прийнятий документ українським парламентом знаходиться на підписанні у Президента України та очікується найближчим часом його затвердження. Відомо що в силу закон планується впровадити у дію до 1-го квітня. Президент доручив уряду розробити всі нормативно-правові документи для швидкого введення закону в дію.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів