Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Верховна Рада відправила у відставку Авакова з посади міністра внутрішніх справ

Новини України

5
(1)

Сьогодні 15-го липня о 10:00 розпочалось засідання Верховної Ради України на порядку денному, якого першим стояло питання  про відставку міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова після його заяви про відставку. Парламент після не великого обговорення схвалив бажання міністра піти з займаної посади.

Верховна Рада України в першому питанні,  порядку денному ухвалила рішення прийняти відставку Арсена Авакова з посади міністра МВС. За це рішення проголосувало 291  народний депутат.

В обговоренні взяли участь представники від різних депутатських фракцій та груп. При цьому “Батьківщина” взагалі відмовилась брати участь у голосуванні аргументуючи це тим, що вони не голосували за призначення жодного міністра в цій каденції й не збираються голосувати за кадрові зміни в уряді Шмигаля. “Блок Петра Порошенка” своєю чергою заявили про бажання зняти одіозного міністра МВС.

Нагадаємо що на передодні вже пролунала кандидатура, яка може стати наступником Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ.  Народний депутат від фракції “Слуга Народу” Денис Монастирський заявив, що прийняв пропозицію від Президента України Володимира Зеленського стати основним кандидатом на посаду міністра МВС замість вже звільненого Арсена Авакова.

Нагадаємо, що Денис монастирський колишній помічник народного Депутата Антона Геращенка, який належить до орбіти нещодавно звільненого Арсена Авакова. Експерти називають це зміною обличчя при збереженні впливу експосадовця.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів