Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Велике будівництво в Кривому Розі. Скільки це коштуватиме???

Вибори 2020

5
(81)

У Кривому Розі сьогодні 4-го грудня останній день агітаційної кампанії виборів міського голови. Чим ближче до дати голосування, тим більші обіцянки від кандидатів.  Не оминулося без сенсаційних заяв і сьогодні ві л “велитенських будівельників”.

Сьогодні один кандидат Костянтин Павлов презентував або пообіцяв, там як кому зручніше, новий проект реконструкції привокзальної площі біля станції “Кривий Ріг Головний”в Довгинцівському районі Кривого Рогу . В його проекті все гарно і красиво, там є зміни у всьому від проектування скверів і зміни руху трамваїв, до освітлення і нових зупинок громадського транспорту. Проте немає головного – кошторису! Навіть на офіційній спільноті міського виконкому прес-служ-би у FACEBOOK не вказано скільки з міського бюджету на це “велике будівництво” буде закладено коштів, даних про це немає і на інших ресурсах та криворізьких ЗМІ.

Схожу обіцянку трішки раніше опублікував Дмитро Шевчик, як кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу. Директор ЦГЗК пообіцяв реконструювати центральну вулицю Кривого Рогу – проспект Поштовий. Звісно в презентаціях цей проект був більш скромний, проте проблема, великого будівництва, лишається та ж сама – відсутність кошторису. Кандидат від “Слуги Народу” не зазначив заплановану вартість реконструкції, що хоті би реалізувати.

Як би там не було, та обіцяне “велике будівництво” у Кривому Розі залежить в першу чергу від ФІНАНСУВАННЯ. з ОГЛЯДУ НА ІСНУЮЧІ НЕ ДОЬУДОВАНІ проекти в місті, ми можемо прогнозувати, що все це лише слова і про них забудуть після виборів. Лише від нас залежить чи виконають обіцянки політики. Якщо ми будемо тиснути на владу, будемо активними, нам вдасться добитись кращого і комфортного життя у Кривому Розі.

Вам може бути цікаво: Чому в наступному році деякі пенсіонери не отримають пенсію в наступному році

Повідомляємо вас, про те що на нашому інформаційному порталі сайту новин “Кривий Ріг ПОСТ” ви першими дізнаєтесь хто стане мером Кривого Рогу. Ми плануємо вже вночі опублікувати результати засновані на паралельному підрахунку голосів від наших журналістів. Закликаємо усіх слідкувати за нашими оновленнями.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!