Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

“Велике будівництво” у Тернівському районі Кривого Рогу відремонтують школу за 62 мільйони гривень

Велике Будівництво Кривий Ріг

5
(1)

У Тернівському районі Кривого Рогу за програмою президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”  реконструюють школу №37. На ремонт одного з найстаріших навчальних закладів району виділять майже 62 мільйони гривень повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Криворізька загальноосвітня школа №37 розташовується в Тернівському районі Кривого Рогу по вулиці Таїсії Буряченко.  На  ремонт планують виділити 61 836,71. за ці гроші у  школі планують зробити внутрішній ремонт, утеплити стіни зробити нову каналізацію, викорчувати пні, збудувати пандуси й ґанок, насадити дерева. Крім цього в школі буде встановлено нову протипожежну систему. Інформацію про тендерну закупівлю з’явилась на майданчику proxoro.

Можливо вас зацікавить новина:Кривбас поповнився гравцем чемпіонату Молдови

За результатами проведеного тендеру було обрано ТОВ “Будівельна група “Альфабуд”. Будівельники згідно з договором повинні здати готовий об’єкт до 30-го грудня 2022-го року.

На цей час в Криворізькій загальноосвітній школі №37 Тернівського району триває навчальний процес. За нашою інформацією ремонт може початись на пригінці весни.

За інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ з вересня 2022-го року учні школи №37  будуть навчатися в приміщенні школи №61 яка розташовується неподалік. Там 2 навчальні корпуси один з яких може тимчасово відійти школі №37.

Криворізька школа №37 відома випуском одного з видатних Криворіжан Володимира Михайличенка. Відомий поет-дисидент закінчив цю школу у 50-х роках минулого сторіччя та працював довгий час журналістом. Він був репресований і вбитий за свої проукраїнські погляди й творчість.

Загалом у наступному 2022-му році в бюджеті Дніпропетровської області закладено 403 569 458 гривень на програму “Велике Будівництво” навчальних закладів.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів