Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Важливий візит: топ-менеджери регіону долучилися до обговорення робочих питань на металургійному гіганті

0
(0)

 

17-го серпня, унікальна делегація вищих керівників, на чолі з начальником Криворізької районної військової адміністрації, Євгеном Ситниченком, разом з головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком та високопосадовими посадовцями відвідали найбільший металургійний комбінат в Україні. Відвідання було здійснено з метою перегляду виробничих процесів та обговорення важливих питань для економіки міста Кривий Ріг.

Нарада з генеральним директором підприємства, Мауро Лонгобардо, відбулася на першочерговій основі. Ключовими питаннями обговорення стали логістичні маршрути вивозу продукції, ціноутворення та водозабезпечення як самого підприємства, так і мешканців Кривого Рогу. Радник голови Дніпропетровської ОВА, Олександр Фастовець, вказав на важливість діяльності підприємства в умовах воєнного конфлікту, відзначивши роль компанії у підтримці оборони регіону.

Особливою увагою був уділений роботі в умовах військової загрози. Відразу після вторгнення Росії в Україну, керівництво металургійного гіганта прийняло комплекс заходів щодо забезпечення безпеки працівників та підтримки економіки країни. Додатково були підкреслені зусилля підприємства у важливих галузях, таких як утримання виробництва та фінансова підтримка.

Однією з найцікавіших частин екскурсії стала оглядова екскурсія на доменну піч №8, де був продемонстрований процес лиття чавуну. Сергій Лисак наголосив на значущості виробництва для економіки країни та висловив вдячність керівництву підприємства за реалізацію проєкту з наповнення Південного водосховища.

“Масштаби виробництва колосальні, і зрозуміло, яким важким було рішення зупинки виробництва. І добре, що нині виробництво відновлено, хоч і потужностями однієї печі. Важливо для економіки країни, тим більше в умовах війни, щоб такі великі підприємства продовжували працювати і тим самим підтримувати працівників та економіку України”, – підкреслив Сергій Лисак.

Це візит підтвердив важливу роль Кривого Рогу як металургійного центру та його вагомий внесок у забезпечення економічної стійкості України в умовах воєнного конфлікту. Кривий Ріг залишається серцем країни, яке б’ється разом із кожним громадянином, який живе та працює в цьому неймовірному місті.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!