Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Важливий коментар: Білий дім коментує авіакатастрофу з участю Євгенія Пригожина та ПВК Вагнера

Актуальні новини

1
(1)

У світлі останніх подій, пов’язаних з авіакатастрофою літака, на якому перебував, ймовірно, ватажок найманців “Група Вагнера” – Євгеній Пригожин, Білий дім висловив своє ставлення до цієї ситуації.

Згідно зі звітом телеканалу CNN, Едрієн Вотсон, представниця Ради національної безпеки Сполучених Штатів Америки, уточнила, що президент США Джо Байден був повідомлений про цю подію, а в Білому домі звернули увагу на повідомлення щодо інциденту, пов’язаного з Євгенієм Пригожиною.

Едрієн Вотсон наголосила, що при підтвердженні цієї інформації ніхто не має бути здивованим. Вона наголосила на тому, що конфлікт в Україні створив підґрунтя для появи приватних армій, включаючи “Групу Вагнера”, і подібні події можуть бути наслідками цього конфлікту.

Пам’ятаймо, що російські ЗМІ та Росавіація повідомили про авіакатастрофу в Росії, внаслідок якої загинули всі 10 людей на борту, включаючи Євгенія Пригожина. Відомо, що він вважається ватажком “Групи Вагнера” – найманої організації, яка брала участь у різних конфліктах, включаючи війну в Україні.

Зокрема, “Група Вагнера” брала участь у нинішній війні Росії в Україні, а Євгеній Пригожин відомий як менеджер і фінансист цієї групи. Він також є російським олігархом і відомий як власник групи компаній “Конкорд”, яка має відношення до забезпечення харчування державних і військових структур Росії.

Загалом, ситуація щодо Євгенія Пригожина та “Групи Вагнера” залишається досить складною та невизначеною, а міжнародна спільнота спостерігає за розвитком подій з цікавістю та пильно слідкує за важливими змінами в політичному і безпековому ландшафті.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!